Soft Tampons Condoms
Новинки

Про магазин

На сайті інтернет сексшопу EROGEN, Ви завжди знайдете продукцію якісних товарів світових виробників, за вигідними цінами та в актуальних залишках на нашому складі. Ми вже більше 25 років підбираємо для наших клієнтів товари безпосередньо від перевірених виробників, що дозволяє запропонувати конкурентні ціни. Всі товари проходять обов'язкову 100% передпродажну перевірку якості, що унеможливлює відправку Вам непрацюючих іграшок, поточних упаковок мастил або прострочених таблеток.


Вам не доведеться довго чекати на виконання замовлення, ми відправимо його день у день, якщо він оформлений до 16.00, але іноді відправляємо ввечері і пізніші замовлення.


Ми надсилаємо посилки по всій Україні Новою Поштою. Якщо Ваше замовлення на суму понад 1000 грн., ми самі сплатимо його доставку. Замовлення може бути відправлено за передоплатою або післяплатою, як Вам буде зручніше.


Чому вигідно співпрацювати саме з нами:

- Коли Ви вибираєте собі товар чи послугу, Ви хочете, щоб це була компанія професіоналів та з досвідом роботи. Ми відкривали бізнес сексшопів у 1995 році, були першопрохідцями та накопичили колосальний досвід у підборі товарів та перевірці їх якості, запускали виробництво в Україні, організовували міжнародні виставки.


- Якщо Ви не знайшли на нашому сайті якийсь товар, не поспішайте сумувати, наберіть наших менеджерів і ми знайдемо для Вас цей товар у наших партнерів, що ніяк не позначиться на ціні для Вас, але збільшить загальну накопичувальну суму покупок, для переходу на наступний рівень знижок.


– Наші ціни Вас порадують. А ще додаткові подарунки до замовлень, система накопичувальних знижок, торгові акції та спеціальні пропозиції від виробників для постійних клієнтів.


- Для нових клієнтів, що зареєструвалися, у нас передбачена знижка 10% на перше замовлення, а сума замовлення відразу йде в обсяг замовлень накопичувальної знижки.


- Ми оптово-роздрібна компанія і іноді наші роздрібні клієнти вирішують зайнятися бізнесом та відкрити сексшоп у своєму місті. Ми завжди відкриті до співпраці та допомагаємо налагодити такий бізнес, не вимагаючи виплат франшизи.


- асортиментний ряд магазину динамічно розвивається. Ми постійно знаходимося в пошуку для Вас найкращих товарних позицій із обов'язковим акцентом на якість.


- Нас радують не лише приємні відгуки наших клієнтів, але й здорова критика, яка дозволяє виправити помилки та зробити сервіс для Вас ще кращим.


- Ми самі імпортуємо та виробляємо товари.


- Програмне забезпечення дозволяє підтримувати на сайті актуальні складські залишки, і Ви навряд чи замовите товар, якого ми не маємо на складі. Ми бережемо Ваш час.


На сайті інтернет сексшопу EROGEN можна купити популярну продукцію брендів Orgie, Love Moment, Pasante, EXS, Love Stim, EraZors, EROLIN, Soft-Tampons, SPADE, AURORA, RUF, PRETTY LOVE та багатьох інших відомих торгових марок.